آزمایش خون

آزمایش خون چه اطلاعاتی را درباره سلامتی ما ارائه می دهد؟

 

آزمایش خون یک روش تشخیصی است که بیشتر در تشخیص بیماری‌ها و مشکلات سلامتی استفاده می‌شود. این آزمایش شامل اندازه‌گیری مقادیر مختلف اجزای خون مانند سلول‌های خونی، پروتئین‌ها، چربی‌ها و غیره می‌شود. نتایج آزمایش خون می‌تواند به پزشک کمک کند تا وضعیت سلامت شما را ارزیابی کند و در تشخیص بیماری‌ها و پیگیری درمان‌ها به کاربردی برسد.

آزمایش خون می‌تواند اطلاعات مفیدی درباره سلامتی شما ارائه دهد، از جمله: ۱. تعداد سلول‌های خونی (سفید، قرمز، پلاکت) ۲. سطح گلوکز (قند) خون ۳. سطح کلسترول و چربی‌ها ۴. نتایج آنزیم‌ها و پروتئین‌ها در خون ۵. سطح هورمون‌های مختلف ۶. وضعیت فشار خون ۷. نشانگرهای التهاب و عفونت ۸. وضعیت سیستم ایمنی ۹. نظریه‌های مرتبط با اختلالات خونی، مانند کم خونی یا اختلالات لخته‌ای با تحلیل این اطلاعات، پزشک می‌تواند وضعیت سلامت شما را ارزیابی کند، بیماری‌های مختلف را تشخیص دهد و برنامه‌های درمانی مناسب را پیشنهاد کند.

آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان، مفتخر به اخذ ایزو ۹۰۰۱  و ایزو ۱۵۱۸۹  انگلستان، تحت نظر دکتر حامد صادقیان، متخصص پاتولوژی سرجیکال و کلینیکال، بالغ بر هزار مورد از آزمایشات مختلف را در زمینه های پاتولوژی، سیتولوژی و میکروبیولوژی، تحت پوشش قرار می دهد.

 

آزمایشگاه دکتر صادقیان طرف قرارداد بیمه های پایه و اکثر بیمه های مکمل درمان می باشد.

آدرس: مشهد – بلوارامامت – نبش امامت ۳۴ – ساختمان پزشکان امامت

 

شماره تماس: ۰۵۱-۳۶۰۱۷۸۵۱ و ۰۵۱-۳۶۰۱۷۸۵۲

 

آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان با برخورداری از تجهیزات و پرسنل مجرب ، قادر به انجام خدمات نمونه گیری در منزل  در مشهد می باشد.

مطالعه این مطلب را نیز به شما پیشنهاد می کنیم >>>
آزمایش تعیین جنسیت با DNA آزاد جنین از خون مادر
نمایش بیشتر

دکتر حامد صادقیان

حفظ سلامت بدن یک وظیفه است، در غیر این صورت قادر نخواهیم بود ذهن خود را قوی و شفاف نگه داریم... از خداوند منان روح و جسمی سالم را برای شما عزیزان طلب می نمایم...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا