آزمایش خون

آزمایش بیماری ایدز در آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان

آزمایش ایدز از دغدغه های مهم افرادی است که رفتار پر خطر داشتند و دوست دارند هر چه سریعتر در مورد صحت سلامتی خود اطمینان لازم کسب کنند.
خوشبختانه آزمایش ایدز یک آزمایش خون آنتی بادی ساده است که این روزها در اکثر آژمایشگاه ها حتی بدون عنوان نام و نام خانوادگی افراد انجام می شود. اما دقت داشته باشید که تشخیص وجود این بیماری در بدن چندان هم آسان نیست.
به صورت کلی ویرویس اچ ای وی پس از ورود به بدن فرد بیمار در یک بازه دو هفته ای تا ۶ ماهه خودش را نشان نمی دهد. همین مسئله موجب می شود تا فرد پس از کسب جواب منفی تست اچ ای وی، خیال خود را بابت حفظ سلامتش راحت نگه دارد در صورتی که ویروس در بدن وجود دارد و هنوز نمود پیدا نکرده است.
ویروس ایدز تنها از طریق آزمایش آنتی بادی قابل آزمایش است و به هیچ عنوان از روی علائم بالینی و حیاتی فرد نمی توان وجود آن را تشخیص داد.

توجه – از تخفیف ویژه بهره مند شوید
در آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان، آزمایشات درصورت دریافت کارت عضویت با ده درصد تخفیف ارائه می گردد. مراجعین عزیز می توانند به هنگام اولین مراجعه خود به آزمایشگاه، از آزمایشگاه درخواست کارت عضویت نمایند که تخفیفات در مراجعات بعدی ایشان اعمال می گردد.

آزمایشگاه مشهد

آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان، مفتخر به اخذ ایزو ۹۰۰۱  و ایزو ۱۵۱۸۹  انگلستان، تحت نظر دکتر حامد صادقیان، متخصص پاتولوژی سرجیکال و کلینیکال، بالغ بر هزار مورد از آزمایشات مختلف را در زمینه های پاتولوژی، سیتولوژی و میکروبیولوژی، تحت پوشش قرار می دهد.

آزمایشگاه دکتر صادقیان طرف قرارداد بیمه های پایه و اکثر بیمه های مکمل درمان می باشد.

آدرس: مشهد – بلوارامامت – نبش امامت ۳۴ – ساختمان پزشکان امامت

شماره تماس: ۰۵۱-۳۶۰۱۷۸۵۱ و ۰۵۱-۳۶۰۱۷۸۵۲

 

مطالعه این مطلب را نیز به شما پیشنهاد می کنیم >>>
عفونت روده و معده از ابتلا تا عفونت و درمان - قسمت اول

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا